21 listopada obchodziliśmy Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia – uczniowie nie tylko podczas lekcji matematyki, ale także na przerwach zmagali się z zagadkami z mnożenia i dzielenia.
Z uśmiechem i dużym zaangażowaniem udowodnili, że matematyka może być świetną zabawą, a tabliczkę mnożenia warto powtarzać nie tylko od święta!
To był dzień pełen wyzwań, zdrowej rywalizacji i satysfakcji z poprawnych odpowiedzi
