MISTRZYNIE GMINY!
Z racji, że historia lubi się powtarzać tym razem dziewczęta z klas 7-8 zdobyły tytuł najlepszych zawodniczek w Gminie Siechnice!
Na drodze po ten prestiżowy tytuł stanęły drużyny SP 1 i SP 2 z Siechnic oraz Szkoła Podstawowa w Świętej Katarzynie.
Dziewczęta wygrały wszystkie trzy mecze wysokim stosunkiem bramek i to one będą reprezentować Gminę na zawodach powiatowychSerdeczne gratulacje!
Trener: Paweł Janik
