Z ogromną radością informujemy, że uczennica klasy 6A, Sophia, zdobyła II miejsce w Mistrzostwach Dolnego Śląska w WKKW w kategorii amator.
Na co dzień Sophia rozwija swoje umiejętności jeździeckie pod okiem olimpijki Joanna Pawlak w KJ Pawlak Equestrian. Ten sukces jest efektem jej systematycznej pracy, zaangażowania oraz ogromnej pasji do sportu.
Przed Sophią kolejne wyzwanie. We wrześniu będzie reprezentować swoje barwy podczas Mistrzostw Polski w kategorii Młodzików.
Serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki za dalsze sukcesy!
